Staňte se smluvním partnerem a zákazníkem společnosti Záchranná technická služba a poznejte výhodu speciálních tarifů. Smluvní vztah je zcela zdarma. Neplatíte tedy žádné paušální ani zřizovací poplatky. V rámci smluvního partnerství získáváte slevy a bonusy.

Firmy v rámci smluvního partnerství získávají:

  • slevu 300 Kč na nástup technika
  • smluvním partnerům neúčtujeme 20% příplatek za víkendy, svátky a noční výjezdy
  • v případě havárie garanci dojezdu 120 minut od nahlášení zásahu na nonstop dispečink
  • splatnost faktury 31 dní
  • slevu 10 % na revize a preventivní prohlídky
  • slevu 15 % na rekonstrukce a práce stavebního charakteru

Smluvní partnerství, smlouva ke stažení

On-line registrace je nejrychlejší cestou ke smluvnímu partnerství. Pomocí jednoduchého formuláře vyplňte základní údaje, ze kterých bude následně vygenerována předvyplněná smlouva ve formátu PDF. Popř. si můžete smlouvu o poskytování havarijních a servisních služeb (*.pdf) stáhnout a zaslat jí na naší adresu.

Jistota

Se Záchranou technickou službou vždy víte, koho si pouštíte do bytu. Každý z našich servisních techniků před přijetím prochází důkladným ověřením kvalifikace. Absolvuje i psychologické testy.

Klid

Na základě našich letitých zkušeností s havarijní službou nabízíme preventivní prohlídky objektů a následný návrh jejich údržby. Výsledkem je výrazné ušetření nákladů, které jsou spojené s provozem objektu či bytu.

Bezpečí

Kvalita práce je naším hlavním cílem. Předcházíme vzniku škod a ublížení na zdraví. Včasná a kvalitní oprava Vám zajišťuje pocit bezpečí, šetří čas i peníze a hlavně předchází haváriím.

Rychle a 24/7

Na havárie reagujeme rychle a akčně. Přijedeme v nejkratším možném čase. Škody na vašem majetku způsobené havárií budou díky tomu minimální. Naše havarijní služba funguje nonstop.