Jste zde

Revize, kontroly, prohlídky, opravy

havarijní služba, havarijní servis nonstop, Praha, střední Čechy

Pravidelné revize a kontroly jsou nejlepší prevencí proti nepříjemným a mnohdy i životu nebezpečným haváriím. V mnohých případech je dokonce pravidelná revize nařízená zákonem.

Jen pravidelné revize zajistí optimální a bezproblémovou funkci spotřebičů, kotlů, elektrických instalací, plynových rozvodů apod.

Revizní technici Záchranné technické služby provedou důkladnou prohlídku a vyhotoví podrobnou revizní zprávu.

V případě zjištěné závady samozřejmě technici Záchranné technické služby nabídnou vhodné řešení.

Dbejte na pravidelné revize a předchátejte tak haváriím

  • zajišťujeme kompletní revize plynu a plynových rozvodů
  • revize elektrických instalací
  • zajišťujeme komplexní revize topných systémů a plynových kotlů
  • provádíme revize kanalizace

Havárie?

Volejte 2 3337 3337

Po nahlášení havárie přijedeme v nejkratším možném čase. Havarijní služba je Vám k dispozici nonstop 24 hodin denně. Záchranná technická a havarijní služba zajišťuje nonstop servis.

Výhody

Jistota

Se Záchranou technickou službou vždy víte, koho si pouštíte do bytu. Každý z našich servisních techniků před přijetím prochází důkladným ověřením kvalifikace. Absolvuje i psychologické testy. Podmínkou je samozřejmě i čistý trestní rejstřík. Bezpečnost klientů zaručuje systém adresného vysílání techniků.

Klid

Na základě našich letitých zkušeností s havarijní službou nabízíme preventivní prohlídky objektů a následný návrh jejich údržby. Výsledkem je výrazné ušetření nákladů, které jsou spojené s provozem objektu či bytu.

Bezpečí

Kvalita práce je naším hlavním cílem. Předcházíme vzniku škod a ublížení na zdraví. Včasná a kvalitní oprava Vám zajišťuje pocit bezpečí, šetří čas i peníze a hlavně předchází haváriím.