Domů Navigace Služby

Opravy spotřebičů, opravy praček, opravy ledniček

opravy myček, opravy plynových spotřebičů, oprava praček

Nabídka platí pro Prahu a okolí.

Porouchal se vám domácí spotřebič? Záruka dávno vypršela? Specialisté ze ZTS provádějí pozáruční opravy domácích spotřebičů, opravy praček, opravy myček, opravy ledniček, opravy plynových spotřebičů atd. Nepouštějte se do nekvalifikovaných oprav svépomocí a volejte profesionály na čísle 800 290 291.

TIP: V drtivé většině případů je závada řešitelná a oprava vyjde mnohem levněji, než nákup nového spotřebiče. A proto neutrácejte zbytečně!

Kvalifikovaní profesionálové ze ZTS vyřeší:

  • opravy praček, opravy myček
  • opravy ledniček, opravy mrazáků
  • opravy chladniček
  • opravy plynových spotřebičů
  • opravy chladících boxů, stolů
  • opravy chladících vitrín a skříní
  • další opravy domácích spotřebičů

Víte, že většina poruch domácích spotřebičů je zaviněna zanedbanou údržbou? Věnujte pravidelně několik minut kontrole a údržbě spotřebiče. Pokud došlo k poruše a spotřebič vyžaduje opravu, volejte 800 290 291.

Opravy praček, opravy myček

Provádíme pozáruční opravy praček a myček. Opravíme široký sortiment praček a myček všech značek běžně dostupných na českém trhu.

Opravy ledniček, opravy chladniček, opravy mrazáků

Pozáruční opravy ledniček a chladniček, opravy mrazáků. Opravíme lednice a mrazáky vybraných značek.

Jaké lednice a mrazáky opravíme?

Provedeme opravy veškerého sortimentu výrobců Gorenje a Helkema. V případě výrobců Calex a Liebher opravíme starší typy spotřebičů bez elektroniky.

Opravy chladících boxů, vitrín, chladících stolů a skříní

Realizujeme také pozáruční opravy chladících boxů, opravy chladících vitrín a skříní, opravy chladících stolů v prodejnách a restauracích. Opravíme veškerý sortiment výrobce Helkema.

Opravy plynových spotřebičů

Opravíme plynové spotřebiče, karmy, plynová topidla, sporáky, WAW, plynové kotle.

Opravy domácích spotřebičů nemusí být drahé. Průměrná oprava se pohybuje v relaci 1200,- až 1800,- Kč (bez materiálu), což je pouhý zlomek ceny nového spotřebiče.

Opravy dalších domácích spotřebičů

Pokud je to technicky možné, na základě individuálních požadavků opravíme i jiné typy a značky domácích spotřebičů. Proveditelnost takové opravy spotřebičů závisí zejména na dostupnosti náhradních dílů.